KPRD Sp. z o.o.  w Lublinie

specjalizuje się w kompleksowej realizacji zadań z zakresu budowy, modernizacji i remontu dróg oraz wykonawstwa sieci wodociągowych, sanitarnych i deszczowych zarówno w trybie wybuduj jak i zaprojektuj i wybuduj. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami usług i materiałów spełniającymi  najwyższe wymagania stawiane przez inwestorów.

Jako członek Grupy Kapitałowej PRD Lubartów, jednej z największych Spółek budownictwa drogowego w Polsce z wyłącznie polskim kapitałem, mamy dostęp do szerokiej  gamy dostawców w całej Polsce.

Szczególną uwagę zwracamy na rzetelność świadczonych usług, dbając o wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt budowlany i urządzenia pomiarowe

Dysponujemy sprzętem do produkcji i rozkładania, mieszanek mineralno – bitumicznych, sprzętem do robót ziemnych, transportowych, brukarskich oraz sanitarnych.

Spółka rozpoczęła swoją działalność w roku  1951 r. Początkowo jako spółka komunalna a od 1992 roku jako w pełni prywatna Spółka prawa handlowego.

Główna siedziba KPRD Sp. z o.o. w Lublinie znajduje się w Lublinie przy ul. Grygowej 26. Spółka posiada również bazę produkcyjną w Borownicy 26 Janów Lubelski.